Vybavení


Fidentia Dental Clinic vznikla spojením zavedených odborníků. Ti se rozhodli pro další zkvalitnění poskytované péče vybudovat Fidentia Dental Clinic, která bude zabezpečovat provoz jejich ordinací, operačního sálu, atd. Fidentia Dental Clinic byla vybudována koncem roku 2009. Vybavení je tedy zcela nové a moderní.

Cerec

Cerec

Nejpropracovanější CAD-CAM system současnosti. Při  současném využití operačního mikroskopu a  protetické mini laboratoře pro individuelní barvení korunek a můstků  můžeme skloubit přesnost,rychlost ošetření  a optimální estetiku finální práce.

Operační mikroskop

Operační mikroskop

Operační mikroskop Carl Zeiss  má 5-ti krokové zvětšení, vynikající bi-xenonové osvětlení operačního pole, integrovanou full HD kameru. Je uzpůsoben jak pro chirurgické, tak pro běžné stomatologické výkony.

Protetická mini laboratoř

Protetická mini laboratoř

Jsme vybaveni špičkovým dobarvovacím a keramickým systemem  firmy VITA. Po individuelním posouzení estetiky korunky nebo můstku naneseme příslušné barvy  a vypálíme v keramické peci renomované firmy Ivoclar

Panoramatický digitální RTG a dentální CT

Panoramatický digitální RTG a dentální CT

Kvalitní zobrazovací metody jsou nedílnou součástí přesné diagnosy. Pokud je diagnosa přesná, je i léčba cílená,málo invazivní a výsledek léčby prediktabilní

Plánovací systém Swissmeda

Plánovací systém Swissmeda

Tento plánovací systém nám umožňuje precisní plánování implantologických případů přes CT snímek, chirurgickou šablonu a stím související přesné zavedení dentálních implantátů Finální rekonstrukce zubů je poté maximálně funkční a estetická.

Dospávací pokoj

Dospávací pokoj

Po výkonech v analgosedaci nebo i po komplikovanějších výkonem v lokální anestesii je pro Vás připraven samostatný pokoj, kde můžete v pohodlí a klidu dospat a zrelaxovat. Zároveň máte k dispozici ošetřující tým včetně zkušeného anestesiologa.

Wand

Wand

Je počítačem kontrolovaná injekční anestesie, technikou aplikace se spíše blížící akupunkturní technice. Probíhá velmi pomalu a v různých modalitách podání, je absolutně komfortní a bezbolestná

Entonox

Entonox

Je účinné inhalační analgetikum s rychlým nástupem účinku.Odstranuje strach z ošetření a potlačuje bolest, jeho podání je maximálně bezpečné. Je použitelné pro všechny typy stomatologických výkonů.Snadno se aplikuje přes specielní inhalační masku.